Anulacja i zwrot

Ustawowy formularz odwołania znaleźć można w naszych warunkach handlowych pod adresem www.ullapopken.pl/pl/regulamin lub w oświadczeniu o prawie do odwołania www.ullapopken.pl/pl/prawo_odwolania.
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie ostatniego z towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie ostatniego z towarów. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Ulla Popken Verwaltungs GmbH sp.k., Ul. Przelot 76, 60-408 Poznań o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztąelektroniczną). W tym celu mogą Państwo pod www.ullapopken.pl/pl/prawo_odwolania używać dostępnego wzoru-Formularza odwoławczego, nie jest to jednak obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Zamówiony towar z wysyłką oraz opłatą w sklepie może być zwrócony/wymieniony w tym samym sklepie, jak każdy inny kupiony towar, zgodnie z zasadami zwrotów/wymian. W danym sklepie można zwrócić jedynie towar zakupiony w tym samym sklepie stacjonarnym (np. w sklepie w Krakowie można zwrócić jedynie asortyment zakupiony stacjonarnie w sklepie w Krakowie).
Tak, gwarantujemy prawo do zwrotu otrzymanego towaru bez podania przyczyny, w ciągu 100 dni od momentu otrzymania przesyłki. Termin ten rozpoczyna swój bieg najwcześniej od momentu otrzymania przesyłki wraz z informacją o prawie do jego zwrotu. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o odesłanie go do nas w oryginalnym opakowaniu wraz z dokumentem zwrotu.

Aby skorzystać z bezpłatnego zwrotu, należy wydrukować i nakleić na przesyłkę etykietę zwrotną, dostępną pod podanym linkiem: DHL. Przesyłkę można oddać w dowolnym oddziale Poczty Polskiej.

Jeśli nie chcą Państwo skorzystać z bezpłatnego zwrotu, mogą Państwo odesłać paczkę na własny koszt na podany poniżej adres:

Popken Fashion GmbH
Am Waldrand 445
26180 Rastede
NIEMCY