Woman with sweat jacket standing on an footbridge

HYPRAR

Nasze stylowe funkcjonalne kurtki outdoorowe

Z naszą odzieżą outdoorową HYPRAR możesz teraz stawić czoła wszystkim warunkom pogodowym. Jej nazwa wywodzi od High Pressure Area, czyli obszaru wysokiego ciśnienia. Ponieważ dzięki funkcji ogrzewania, jak również wodo- i wiatroodporności lub wiatroszczelności, niesprzyjające warunki pogodowe nie odgrywają już żadnej roli - a przynajmniej nie są odczuwane.
MODOWE PRZESŁANIE
Oczywiście nasze kurtki outdoorowe są również doskonałe pod względem modowym. Odkryj pełną gamę naszej odzieży wierzchniej – od płaszczy i kurtek typu parka z nowatorskim wzornictwem po wodoodporne kurtki pikowane.
UNIKATOWY MATERIAŁ
Kurtki softshell łączą ochronę przed wiatrem z funkcjami ocieplającymi. Must-have dla wszystkich wielbicieli aktywności na świeżym powietrzu.
PROFESJONALIZM I WYDAJNOŚĆ
Nasza nowa odzież funkcyjna HYPRAR stanowi odzwierciedlenie naszych najwyższych kompetencji w dziedzinie odzieży outdoorowej.
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE.
Ta outdoorowa kurtka Hyprar jest sumą 30 lat doświadczenia w branży modowej. Już teraz zapewnij sobie listopadowe atrakcyjne artykuły i ciesz się z przytulnej odzieży na zimę.