Selection

PREMIUM STYLES

Wysokiej jakości materiały, wspaniałe kolory i klasyczne kroje: Selection by Ulla Popken oznacza klasyczne i ponadczasowe stylizacje stworzone z najwyższej jakości materiałów. Bo najlepsza moda ma nie tylko świetnie wyglądać, ale także gwarantować komfort i podkreślać Twój niezwykły charakter. Od wiskozy po jedwab i kaszmir: kolekcja premium zachwyca strojami biznesowymi i wyjściowymi, które łączą w sobie szyk, wygodę i trwałość.
Odkryj kolekcję
The Slinky Secret
Elegancja ma drugie imię: Slinky. Ciężka, miękka, lejąca się mieszanka wiskozy i elastanu to jeden z naszych ulubionych materiałów do tworzenia luksusowych stylizacji. Nic dziwnego, bo ubrania Slinky prawie się nie gniotą, są rozciągliwe, podkreślają krągłości i są niezwykle wygodne w noszeniu. Dzięki temu zawsze będziesz idealnie ubrana na długie dni pełne biznesowych spotkań i uroczyste okazje.
Najwspanialsza bawełna
Wysokiej jakości materiały? Nie możemy przejść obojętnie obok bawełny Pima! Włókno to, znane również "jedwabiem Ameryki Południowej", jest w rzeczywistości przędzą bawełnianą. To dzięki temu jest cudownie miękka i przyjemna w dotyku. Delikatna, ale wytrzymała bawełna Pima gwarantuje maksymalny komfort, idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, a tym samym zapewnia idealne dopasowanie do Ciebie. Luksosowy look gwarantowane!