Warunki dostawy i płatności 

Informacje o dostawie

Artykuły dostępne natychmiast dostarczamy z reguły w ciągu 2-4 dni roboczych po wpłynięciu kompletnego i bezbłędnego zamówienia. Czas dostawy obowiązujący w przypadku oczekiwanych produktów jest podawany zawsze bezpośrednio pod odpowiednim artykułem. W ten sposób na pierwszy rzut oka widać, kiedy można spodziewać się dostawy.

Dostawa może się opóźnić, jeśli między zamówieniem a dostawą znajdzie się niedziela lub dzień wolny od pracy. W przypadku gdyby zamówienie zawierało artykuły, które nie są dostępne, wysyłka może się przesunąć w czasie. Aby redukować wpływ na środowisko łączymy dostawy częściowe w jednej paczce o ile to możliwe. Może to prowadzić do opóźnienia dostaw. Jeśli nie życzą sobie Państwo takiej procedury w ramach zamówienia prosimy o kontakt z serwisem klienta:

Tel.: 00800 12 16 788
E-Mail: Service@ullapopken.pl

W przypadku artykułów z wstępnego przeglądu kolekcji obowiązują odrębne terminy dostaw. Są one podane w informacji tekstowej na stronie ze szczegółowymi informacjami o artykule.


Partycypacja w kosztach

Udział w kosztach przesyłki za fracht, opakowanie i ubezpieczenie w czasie transportu wynosi 19,50 zł. Opłata ta ponoszona jest tylko jednorazowo, także w przypadku, gdy zamówienie zostanie zrealizowane w kilku przesyłkach (co zdarza się przy dużej liczbie zamówionych artykułów). Ewentualne dodatkowe przesyłki w ramach tego samego zamówienia wysyłane są na nasz koszt!


Aktualność danych

Przy zmianie miejsca zamieszkania prosimy o poinformowanie nas o aktualnym adresie korespondencyjnym, tak aby zarówno nasze przesyłki jak i nasze katalogi nie wpadły w niepowołane ręce. Wszyskie informacje konieczne do realizacji zamówienia zostaną przez nas zachowane, a korzystanie z nich nastąpi tylko w celu raelizacji zamówień i korespondencji pomiędzy firmą i Klientem.


Formy płatności

W Ulla Popken Verwaltungs GmbH Sp.k. honorujemy następujące formy płatności.


Płatność za pobraniem

Wysyłka towaru za pobraniem jest usługą, od której przewoźnik pobiera opłatę za zakupione towary przy odbiorze przesyłki. Płatność za pobraniem przy dostawie do domu możliwa jest jedynie gotówką. W przypadku braku kwoty zamówienia w gotówce paczka zostanie przekierowana do najbliższego punktu odbioru DHL. Jeśli odstąpisz od umowy, automatycznie otrzymasz zwrot odpowiedniej kwoty, do której potrzebne są Twoje dane bankowe SEPA. Dane bankowe należy określić w formularzu zwrotu lub wprowadzić bezpośrednio podczas składania zamówienia.


Płatność kartą kredytową

Akceptujemy karty kredytowe Visa oraz MasterCard. Przy dokonywaniu zapłaty kartą kredytową niezbędne jest podanie przez Klienta natępujących danych: rodzaju karty kredytowej, numeru karty kredytowej, kodu bezpieczenstwa (CVV/CVC) oraz daty ważności karty. Należna nam kwota zostanie pobrana z konta Klienta dopiero w momencie realizacji zamówienia. W przypadku zwrotu towaru uiszczona zapłata zostanie przekazana instytucji kredytowej w dniu otrzymania przesyłki zwrotnej przez firme Ulla Popken. Przy składaniu zamówienia przez internet wszystkie poufne informacje, w tym dane osobowe i dane kart kredytowych przesyłane są bezpiecznym połączeniem przy wykorzystaniu 128 bitowego protokołu SSL.


Płatność Przelewy24

Należy wybrać opcję Przelewy24, aby dokonać opłaty za pomocą przelewu online, BLIK lub innych metod płatności oferowach przez serwis Przelewy24. Klient jest wówczas przekierowywany na stronę go.przelewy24.pl, gdzie może dokonać wyboru metody płatności. Po wyborze metody płatności klient zostaje przekierowany na stronę banku lub innego usługodawcy, gdzie może się zalogować, aby zrealizować płatność. Aby płatność przebiegła prawidłowo, po autoryzacji należy poczekać, aż nastąpi automatyczny powrót na stronę sprzedawcy. Może to potrwać do kilkunastu sekund. Zwroty realizowane są na tą samą metodę, z której dokonano płatności. W zależności od metody może to trwać w przypadku przelewu bankowego lub płatności BLIK do 3 dni roboczych, w przypadku zapłaty kartą do 30 dni kalendarzowych. Szczegółowy regulamin płatności znajdą Państwo na stronie https://www.przelewy24.pl/regulamin.


Płatność PayPal

Za zakupy możesz również bezpiecznie i łatwo zapłacić za pośrednictwem systemu PayPal. Po zakończeniu procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę PayPal aby dokonać płatności. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz zalogować się przy użyciu swoich danych logowania. Możliwe jest również założenie nowego konta. Rozliczenie za pomocą PayPal następuje natychmiast po wysłaniu przez nas zamówienia. Zwrócone towary zostaną zwolnione w systemie po ich otrzymaniu, a zwrot pieniądzy przesłany do PayPal w tym samym dniu roboczym. Uwaga, do momentu zakończenia sporu z Paypal, nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy.


Płatność za pośrednictwem Klarna

W przypadku wyboru metody płatności Klarna, odpowiednie usługi płatnicze są oferowane bezpośrednio przez Klarna. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania dotyczące płatności, skontaktuj się bezpośrednio z Klarna (https://www.klarna.com/pl/) lub z centrum obsługi klienta Klarna (https://www.klarna.com/pl/obsluga-klienta-indywidualnego/).


Płatność jest wymagana przy odbiorze w sklepie

Oferujemy również dostawę do wybranego przez Ciebie sklepu Ulli Popken. Lokalizacje naszych sklepów można znaleźć w naszej wyszukiwarce oddziałów. Wystarczy w procesie zamówienia wybrać pozycję "Dostawa do sklepu". Po złożeniu zamówienia, towar zostanie wysłany do wybranego przez Ciebie sklepu. Pracownicy naszego sklepu poinformują Cię telefonicznie, gdy tylko zamówione pozycje będą gotowe do odbioru. Płatność dokonywana jest bezpośrednio na miejscu, przy odbiorze przedmiotów w wybranym sklepie.. Wybierając ten sposób dostawy nie ponosisz żadnych jej kosztów, a zwrot zamówionych pozycji przejmuje na siebie sklep. Musimy jednak podkreślić, że w ramach dostawy do odbioru w sklepie możemy dostarczyć tylko pozycje oznaczone w opisie jako "natychmiast dostępne".


Bony rabatowe

Rabaty na bony są zależne od minimalnego obrotu zwrotów. Wykorzystanie rabatów na bony jest wycofywane później, jeśli minimalny obrót zwrotów (zwrotna wysyłka artykułów) nie zostanie osiągnięty. Rabat na bony można wykorzystać tylko raz a ważność danej akcji jest dokładnie zdefiniowana. Rabaty na bony obowiązują także w przypadku artykułów o obniżonych cenach, tylko dla dostępnych towarów i nie można ich łączyć z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi. Późniejsze zaliczenie rabatu oraz wypłata gotówkowa lub księgowanie na koncie nie są możliwe. Rabaty na bony nie obowiązują w przypadku zakupu bonów prezentowych.


Prawo do odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie ostatniego z towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie ostatniego z towarów. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Ulla Popken Verwaltungs GmbH sp.k., Ul. Przelot 76, 60-408 Poznań o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztąelektroniczną).

W tym celu mogą Państwo pod www.ullapopken.pl/prawo_odwolania używać dostępnego wzoru-Formularza (pobierz tutaj) odwoławczego, nie jest to jednak obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy standardowy sposób dostarczenia oferowany przez nas), bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towary przed upływem terminu 14 dni. Odpowiadają Państwo tylko za jakiekolwiek zmniejszenie wartości towarów wynikające z obchodzenia się z nimi w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i sposobu działania towarów. Aby skorzystać z bezpłatnego zwrotu, należy wydrukować i nakleić na przesyłkę etykietę zwrotną, dostępną pod podanym linkiem: DHL. Przesyłkę można oddać w dowolnym oddziale Poczty Polskiej.

Jeśli nie chcą Państwo skorzystać z bezpłatnego zwrotu, mogą Państwo odesłać paczkę na własny koszt na podany poniżej adres:

Popken Fashion GmbH
Am Waldrand 445
26180 Rastede
NIEMCY


Ilości sprzedawanego towaru

Nasze artykuły przeznaczone są dla klientów końcowych i wysyłamy je tylko w ilościach ogólnie przyjętych w obrocie konsumenckim.


Zamówienia zagraniczne

Nie istnieje niestety możliwość wysyłki naszych artykułów za granicę. Nazwa państwa na rachunku i w adresie dostawy musi być jednakowa i adres musi znajdować się na terenie Polski.


Impressum

Ulla Popken Verwaltungs GmbH sp.k.
(przebudowana z Textilhaus, J. Popken, założona w Hameln 1880r.)
Ulla Popken Verwaltungs GmbH sp. k.
Ul. Przelot 76
60-408 Poznań

E-Mail: service@ullapopken.pl

Firma wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego, nr 0000240428
NIP 5272481424

Wszystkie dane, teksty i zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Ulla Popken Verwaltungs GmbH Sp. K. Korzystanie lub kopiowanie informacji zamieszczonych na stronie do celów gospodarczych może być zezwolone wyłącznie za naszą zgodą.