The model poses in a pink skirt and white jumper in a field
PURE - FAIR FASHION
Zrównoważona i certyfikowana przez GOTS kolekcja mody

PURE

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

Dobrej jakości moda to nie tylko przekonujące kroje i umiejętnie zaprojektowane ubrania, ale także przejrzystość i odpowiedzialność. Nasza kolekcja PURE spełnia rygorystyczne kryteria ekologiczne i społeczne Global Organic Textile Standard (GOTS) w całym łańcuchu produkcji – from field to fashion. Rezultatem są zupełnie nowe modne ubrania, które są po prostu idealne.
Odkryj kolekcję

BIELIZNA PURE

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO I SKÓRY

Z PURE, nie tylko nosisz super modną odzież, ale także zawsze ponosimy częściową odpowiedzialność. Odkryj także kolekcję bielizny PURE.
GOTS Logo

GOTS

UCZCIWOŚC NIE BIERZE SIĘ ZNIKĄD
GOTS (Global Organic Textile Standard) to znak tekstylny, który został opracowany wspólnie przez różne organizacje międzynarodowe w celu zapewnienia przejrzystości całego łańcucha tekstylnego odzieży ekologicznej.
Czytaj więcej
Każdy artykuł z kolekcji PURE posiada certyfikat GOTS i spełnia następujące kryteria:
  • Co najmniej 70% włókien naturalnych
  • Co najmniej 95% bawełny organicznej
  • Stosowanie ekologicznych metod w przygotowaniu włókien
  • Uwzględnienie aspektów społecznych
  • Bez użycia dodatków syntetycznych
  • Stała kontrola zakładów produkcyjnych
Picture of a plant

Nasza odpowiedzialność

FAIR FASHION
Jako firma rodzinna, odpowiedzialny biznes jest częścią naszego DNA – nasze działania są zgodne z długoterminową strategią, którą cechuje uczciwość i zrównoważony rozwój. Ponieważ odpowiedzialność wobec naszych pracowników, konsumentów, producentów, partnerów, usługodawców i całego społeczeństwa jest dla nas, jako działającej globalnie firmy odzieżowej, sprawą zasadniczą.
Czytaj więcej
Odpowiedzialność za środowisko
Aby chronić środowisko i klimat, uważnie przyglądamy się temu, gdzie nasza działalność ma wpływ na środowisko i wyznaczamy sobie cele, aby systematycznie go zmniejszać.
Odpowiedzialność społeczna
Szacunek dla każdego człowieka oraz uczciwe i oparte na współpracy partnerstwo: to nie jest dla nas pusty frazes, lecz codzienna rzeczywistość – zarówno w kontaktach z naszymi pracownikami, jak i z naszymi dostawcami.
Odpowiedzialność za produkt
Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości i stosowania bardziej zrównoważonych materiałów w naszych produktach. Nasza odpowiedzialność nie kończy się jednak na produkcji; stawiamy również wysokie wymagania wobec transportu do klienta.
Nasza najnowsza kolekcja
Inspiracje dla Ciebie