PURE - FAIR FASHION

Zrównoważona i certyfikowana przez GOTS kolekcja mody

PURE - FAIR FASHION
Zrównoważona i certyfikowana przez GOTS kolekcja mody
The model wears a blue dress and stands in a dune landscape.

INFORMACJE O PURE

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

Dobrej jakości moda to nie tylko przekonujące kroje i umiejętnie zaprojektowane ubrania, ale także przejrzystość i odpowiedzialność.
Nasza kolekcja PURE spełnia rygorystyczne kryteria ekologiczne i społeczne Global Organic Textile Standard (GOTS) w całym łańcuchu produkcji – from field to fashion. Rezultatem są zupełnie nowe modne ubrania, które są po prostu idealne.
Przejdź do kolekcji Pure

Cosy & Conscious

Zrównoważona dzianina od PURE by Ulla Popken

U nas jesień ukazuje się w swej najpiękniejszej formie dzięki naszym zrównoważonym ubraniom z dzianiny! Od ciepłych swetrów po przytulne kardigany – mamy stylowe i przyjazne dla środowiska dodatki idealne na jesienną porę roku.

GOTS

UCZCIWOŚC NIE BIERZE SIĘ ZNIKĄD

GOTS (Global Organic Textile Standard) to znak tekstylny, który został opracowany wspólnie przez różne organizacje międzynarodowe w celu zapewnienia przejrzystości całego łańcucha tekstylnego odzieży ekologicznej.
Każdy artykuł z kolekcji PURE posiada certyfikat GOTS i spełnia następujące kryteria:
  • Co najmniej 70% włókien naturalnych
  • Co najmniej 95% bawełny organicznej
  • Stosowanie ekologicznych metod w przygotowaniu włókien
  • Uwzględnienie aspektów społecznych
  • Bez użycia dodatków syntetycznych
  • Stała kontrola zakładów produkcyjnych

BIELIZNA PURE

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO I SKÓRY

Z PURE, nie tylko nosisz super modną odzież, ale także zawsze ponosimy częściową odpowiedzialność. Odkryj także kolekcję bielizny PURE.
Odkryj nowości
>

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

FAIR FASHION

Jako firma rodzinna, odpowiedzialny biznes jest częścią naszego DNA – nasze działania są zgodne z długoterminową strategią, którą cechuje uczciwość i zrównoważony rozwój. Ponieważ odpowiedzialność wobec naszych pracowników, konsumentów, producentów, partnerów, usługodawców i całego społeczeństwa jest dla nas, jako działającej globalnie firmy odzieżowej, sprawą zasadniczą.
Odpowiedzialność za środowisko
Aby chronić środowisko i klimat, uważnie przyglądamy się temu, gdzie nasza działalność ma wpływ na środowisko i wyznaczamy sobie cele, aby systematycznie go zmniejszać.
Odpowiedzialność społeczna
Szacunek dla każdego człowieka oraz uczciwe i oparte na współpracy partnerstwo: to nie jest dla nas pusty frazes, lecz codzienna rzeczywistość – zarówno w kontaktach z naszymi pracownikami, jak i z naszymi dostawcami.
Odpowiedzialność za produkt
Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości i stosowania bardziej zrównoważonych materiałów w naszych produktach. Nasza odpowiedzialność nie kończy się jednak na produkcji; stawiamy również wysokie wymagania wobec transportu do klienta.