Formy płatności

W Ulla Popken Verwaltungs GmbH Sp.k. honorujemy następujące formy płatności.


Płatność za pobraniem

Wysyłka towaru za pobraniem jest usługą, od której przewoźnik pobiera opłatę za zakupione towary przy odbiorze przesyłki.

UWAGA! Płatność za pobraniem przy dostawie do domu możliwa jest jedynie gotówką. W przypadku braku kwoty zamówienia w gotówce paczka zostanie przekierowana do najbliższego punktu odbioru DHL.

Jeśli odstąpisz od umowy, automatycznie otrzymasz zwrot odpowiedniej kwoty, do której potrzebne są Twoje dane bankowe SEPA. Dane bankowe należy określić w formularzu zwrotu lub wprowadzić bezpośrednio podczas składania zamówienia.


Płatność kartą kredytową

Akceptujemy karty kredytowe Visa oraz MasterCard. Przy dokonywaniu zapłaty kartą kredytową niezbędne jest podanie przez Klienta natępuących danych: rodzaju karty kredytowej, numeru karty kredytowej, kodu bezpieczenstwa (CVV/CVC) oraz daty ważności karty. Należna nam kwota zostanie pobrana z konta Klienta dopiero w momencie realizacji zamówienia. W przypadku zwrotu towaru uiszczona zapłata zostanie przekazana instytucji kredytowej w dniu otrzymania przesyłki zwrotnej przez firme Ulla Popken. Przy składaniu zamówienia przez internet wszystkie poufne informacje, w tym dane osobowe i dane kart kredytowych przesyłane są bezpiecznym połączeniem przy wykorzystaniu 128 bitowego protokołu SSL.


Płatność Przelewy24

Należy wybrać opcję Przelewy24, aby dokonać opłaty za pomocą przelewu online, BLIK lub innych metod płatności oferowach przez serwis Przelewy24. Klient jest wówczas przekierowywany na stronę go.przelewy24.pl, gdzie może dokonać wyboru metody płatności. Po wyborze metody płatności klient zostaje przekierowany na stronę banku lub innego usługodawcy, gdzie może się zalogować, aby zrealizować płatność. Aby płatność przebiegła prawidłowo, po autoryzacji należy poczekać, aż nastąpi automatyczny powrót na stronę sprzedawcy. Może to potrwać do kilkunastu sekund. Zwroty realizowane są na tą samą metodę, z której dokonano płatności. W zależności od metody może to trwać w przypadku przelewu bankowego lub płatności BLIK do 3 dni roboczych, w przypadku zapłaty kartą do 30 dni kalendarzowych. Szczegółowy regulamin płatności znajdą Państwo na stronie https://www.przelewy24.pl/regulamin.


Płatność PayPal

Za zakupy możesz również bezpiecznie i łatwo zapłacić za pośrednictwem systemu PayPal. Po zakończeniu procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę PayPal aby dokonać płatności. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz zalogować się przy użyciu swoich danych logowania. Możliwe jest również założenie nowego konta. Rozliczenie za pomocą PayPal następuje natychmiast po wysłaniu przez nas zamówienia. Zwrócone towary zostaną zwolnione w systemie po ich otrzymaniu, a zwrot pieniądzy przesłany do PayPal w tym samym dniu roboczym. Uwaga, do momentu zakończenia sporu z Paypal, nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy.


Płatność za pośrednictwem Klarna

W przypadku wyboru metody płatności Klarna, odpowiednie usługi płatnicze są oferowane bezpośrednio przez Klarna. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania dotyczące płatności, skontaktuj się bezpośrednio z Klarna (https://www.klarna.com/pl/) lub z centrum obsługi klienta Klarna (https://www.klarna.com/pl/obsluga-klienta-indywidualnego/).


Dostawa do sklepu Ulla Popken

Oferujemy również dostawę do wybranego przez Ciebie sklepu Ulla Popken. Lokalizacje naszych sklepów można znaleźć w naszej wyszukiwarce oddziałów. Wystarczy w procesie zamówienia wybrać pozycję "Dostawa do sklepu". Po złożeniu zamówienia, towar zostanie wysłany do wybranego przez Ciebie sklepu. Pracownicy naszego sklepu poinformują Cię telefonicznie, gdy tylko zamówione pozycje będą gotowe do odbioru. Płatność dokonywana jest bezpośrednio na miejscu, przy odbiorze przedmiotów w wybranym sklepie. Wybierając ten sposób dostawy nie ponosisz żadnych jej kosztów, a zwrot zamówionych pozycji przejmuje na siebie sklep. Musimy jednak podkreślić, że w ramach dostawy do odbioru w sklepie możemy dostarczyć tylko pozycje oznaczone w opisie jako "natychmiast dostępne".


Bony rabatowe

Rabaty na bony są zależne od minimalnego obrotu zwrotów. Wykorzystanie rabatów na bony jest wycofywane później, jeśli minimalny obrót zwrotów (zwrotna wysyłka artykułów) nie zostanie osiągnięty. Rabat na bony można wykorzystać tylko raz a ważność danej akcji jest dokładnie zdefiniowana. Rabaty na bony obowiązują także w przypadku artykułów o obniżonych cenach, tylko dla dostępnych towarów i nie można ich łączyć z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi. Późniejsze zaliczenie rabatu oraz wypłata gotówkowa lub księgowanie na koncie nie są możliwe. Rabaty na bony nie obowiązują w przypadku zakupu bonów prezentowych.