Trendy styles to go

Dzięki kluczowym elementom od Ulla Popken jesteś zawsze na bieżąco (i o krok do przodu), jeśli chodzi o modę. Tworzymy kompletne outfity z najnowszych trendów - kluczowych elementów - dzięki czemu możesz być idealnie ubrana w mgnieniu oka. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz już martwić się o swój strój - ponieważ zajmujemy się tym za Ciebie. Niezależnie od tego, czy chodzi o modne style uliczne, nowe świąteczne akcenty czy najnowszą bieliznę: dzięki naszym kluczowym stylizacjom przenosimy stylizację bez wysiłku na nowy poziom!

It's a match

W paski, printy, grochy, a może totalnie basicowo? Niezależnie od tego, jaki masz pomysł na swoją stylizację - chcemy, by była totanie odświeżona na wiosnę! Klucz? Do ulubionej koszulki dodaj wyraziste spodnie i casualową kurtkę dresową.

Colour is the key

Po doskonałym początku roku, czas na zmiany! Tęskniłyśmy za naszymi ulubieńcami. Czas na upgrade! Zamiast tylko zarzucać marynarkę i nakładać spodnie, przełamujemy cały look jasną zielenią.

Shine bright

Dni znów stają się dłuższe, a słońce coraz częściej zagląda w nasze okna. Dlatego też nasze stylizacje przyciągają wiosnę swoimi jasnymi odcieniami! Łączymy spodnie i top w podobnym kolorze, tworząc niezwykłe outfity dzięki printom i różnym materiałom.

All eyes on: Acetat

Szlachetne klasyki klasyczne z Actate to nie tylko modne kluczowe elementy w tym sezonie. Materiał o wysokiej jakości jest podobny do jedwabiu i robi wrażenie na wygodnym dopasowaniu i drobnym połysku. Wyglądasz też świetny wygląd w tym czystym czarnym wyglądzie.