TRENDY STYLES TO GO

Dzięki kluczowym elementom od Ulla Popken jesteś zawsze na bieżąco (i o krok do przodu), jeśli chodzi o modę. Tworzymy kompletne outfity z najnowszych trendów - kluczowych elementów - dzięki czemu możesz być idealnie ubrana w mgnieniu oka. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz już martwić się o swój strój - ponieważ zajmujemy się tym za Ciebie. Niezależnie od tego, czy chodzi o modne style uliczne, nowe świąteczne akcenty czy najnowszą bieliznę: dzięki naszym kluczowym stylizacjom przenosimy stylizację bez wysiłku na nowy poziom!

Wysoko i wyżej (Moda)

Wysoko i wyżej (Moda)

Lepiej żyć przewietrznie

Dzięki luźnym krojom, egzotycznym wzorom i przewiewnym materiałom możemy maksymalnie wykorzystać każdy letni dzień.

Miękkie lato

Te dżersejowe ubrania są bardzo miękkie, elastyczne i przewiewne dzięki drobnej strukturze siateczki, dlatego idealnie nadają się na cieplejsze temperatury.

Luksusowe letnie tkaniny

Zestaw składający się z chłodnej, obcisłej bluzki, jedwabiście miękkiej bluzki z Cupro i marynarki z eleganckiego jerseyu Punto di Roma jest idealny na ciepłe, letnie dni, kiedy chcesz wyglądać lekko, ale jednocześnie luksusowo.

Dobre i świeże

Odświeżająco inny: ten wygląd zachwyca grą różnych krojów, letnim odcieniem zieleni i specjalnym nadrukiem artystycznym. Szlachetna atrakcja przyciągająca wzrok na każde przyjęcie w ogrodzie!

Szyk Amalfi

Cóż może być dla nas teraz lepszą inspiracją stylizacyjną niż słodkie lato we Włoszech? Ciesz się eleganckimi występami dzięki świeżym i kolorowym strojom z naszej oferty - w tym wakacyjny nastrój...