35 lat firmy Ulla Popken

Ulla Popken świętuje swoją rocznicę: z nowym logo, odświeżoną kolekcją i jasną deklaracją dotyczącą historii i przyszłości marki.

Ulla Popken Logo
Świętujemy rocznicę marki nie tylko nowym logo Ulla Popken, ale także kolekcją HER STORY. Aby uczcić pamięć naszej założycielki, jednej z wielkich pionierek równouprawnienia wszystkich kobiet pod względem stylu i mody, wznawiamy część naszej pierwszej kolekcji z 1987 roku. Życzymy przyjemnego odkrywania na nowo.

FASHION EQUALITY

Jeszcze nie tak dawno temu normalnym było, że kobieta nosząca rozmiar 42 mogła kupić odzież na siebie tylko w sklepach z odzieżą dla kobiet w ciąży. Dla Ulli Popken jest to sytuacja nie do przyjęcia. Założyła więc własną markę i po prostu wywróciła do góry nogami obowiązujące do tej pory zwyczaje. Otworzyła świat mody dla wszystkich i dała kobietom szansę, by same decydowały o tym, co jest normalne i jakie chcą być. To jest historia i przyszłość #FashionEquality

FOLLOW US

Kochamy ludzi – we wszystkich kolorach i kształtach. Dla nich projektujemy modę, która prezentuje ich indywidualny styl i gust. Nie zwracając uwagi na klasyczne rozmiary kołnierzyków. Przyłącz się do nas i towarzysz nam w naszej drodze.
Instagram Logo Facebook Logo