Każdy brzuch
jest inny,
nawet Twój
własny nie
zawsze jest
taki sam.

Jegginsy Bellieva

Pierwsza kolekcja delikatna dla ciała, która pomoże nie tylko mamom.

Jest na tym świecie miejsce, w którym zdarzają się największe cuda. Miejsce, które jest siłą napędową i źródłem naszych najlepszych decyzji, a którego mimo to nie doceniamy. Jesteśmy zdania, że nasz brzuch zasługuje na więcej uwagi. Tworząc Bellieva, chcemy zadedykować cała markę właśnie tej części naszego ciała, której, zresztą jak i wszystkim zagadnieniom związanym z brzuchem, poświęcano do tej pory zdecydowanie zbyt mało uwagi.

SUPERMIĘKKIE
MEGAELASTY-
CZNE ROSNĄCE
RAZEM Z TOBĄ I
ABSOLUTNIE
STYLOWE

Bellieva

Bellieva Story.

Myśląc o Bellieva, chcieliśmy właściwie stworzyć nową, inspirującą kolekcję poświęconą macierzyństwu, której celem było nie tylko połączenie całej naszej wiedzy na temat plus size, lecz również wyznaczanie standardów w kwestiach związanych ze zrównoważonym rozwojem oraz odpowiedzialnością społeczną. Zauważyliśmy, że wiele kobiet każdego dnia zmaga się ze swoim bardzo wrażliwym brzuchem, między innymi na skutek operacji lub chorób i zapaleń. Z myślą o Was powstala Belliva. Supermiękka, maksymalnie elastyczna, rosnąca razem z Tobą i absolutnie stylowa. Życzymy Wam mnóstwo radości z odkrywania Belliva.

Idealna również
dla dobrego
samopoczucia:
zrównoważony
rozwój i
ekospołeczna

Bellieva

Belliva wyznacza standardy.

Kreując produkty Bellieva, kierowaliśmy się zasadami zrównoważonego rozwoju, uwzględniliśmy rygorystyczne aspekty ekologiczne i społeczne, a także standardy transparentności. Każdy z naszych modeli oznaczonych „Zielonym sercem” to element garderoby, za którym kryje się również odpowiedzialność...