zamknij

Warunki dostawy

 

Informacje o dostawie

Przesyłka nadawana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zamówione artykuły przesyłamy na podany nam adres. Jeśli wydaje się to wygodniejsze, na życzenie Klienta możemy wysłac przesyłkę także na adres odmienny od adresu zamieszkania. Z reguły, towar dostarczany jest w przeciagu 7-21dni roboczych.

Partycypacja w kosztach

Udział w kosztach przesyłki za fracht, opakowanie i ubezpieczenie w czasie transportu wynosi 12,50 zł. Opłata ta ponoszona jest tylko jednorazowo, także w przypadku, gdy zamówienie zostanie zrealizowane w kilku przesyłkach (co zdarza się przy dużej liczbie zamówionych artykułów). Ewentualne dodatkowe przesyłki w ramach tego samego zamówienia wysyłane sa na nasz koszt!

Aktualność danych

Przy zmianie miejsca zamieszkania prosimy o poinformowanie nas o aktualnym adresie korespondencyjnym, tak aby zarówno nasze przesyłki jak i nasze katalogi nie wpadły w niepowołane ręce. Wszyskie informacje konieczne do realizacji zamówienia zostaną przez nas zachowane, a korzystanie z nich nastąpi tylko w celu raelizacji zamówień i korespondencji pomiędzy firmą i Klientem.

Ilości sprzedawanego towaru

Nasze artykuły przeznaczone są dla klientów końcowych i wysyłamy je tylko w ilościach ogólnie przyjętych w obrocie konsumenckim.

Zamówienia zagraniczne

Nie istnieje niestety możliwość wysyłki naszych artykułów za granicę. Nazwa państwa na rachunku i w adresie dostawy musi być jednakowa i adres musi znajdować się na terenie Polski.