zamknij

Cztery kanały dystrybucji

Nadążając za rozwojem rynku i ciągle rosnącymi wymaganiami międzynarodowej klienteli Firma Ulla Popken korzysta z 4 kanałów dystrybucji:

1. Sklepy

Działalność firmy koncentrowała sie początkowo na rozbudowie sieci sklepów w Niemczech. W przeciągu ostatnich lat dynamicznie rozpoczęła się ekspansja na rynki krajów ościennych. Modę firmy Ulla Popken pod hasłem "Bądź modna od rozmiaru 42" można spotkać już nie tylko w Niemczech. Dzis Ullę Popken spotkacie m. in. w Austrii, Francji, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Marka Ulla Popken znalazła swoje miejsce w Stanach Zjednoczonych. Rozwój na dalsze światowe rynki wydaje się być tylko kwestią czasu.

 

 

2. Handel wysyłkowy

Ulla Popken wysyła na całą Europę! Coraz więcej klientek w Europie korzysta z wygodnej i szybkiej możliwości dokonywania zakupów jaką jest handel wysyłkowy. Poza całodobowym serwisem czynnym 7 dni w tygodniu (dot. Niemiec), rozbudowana oferta w Internecie, a także mozliwość składania zamówień telefonicznie lub za pomocą karty zamówień. Wszystkie rozmiary oferujemy w jednej cenie, nie określając przy tym minimalnej wartości zamówienia. Zakupy moga być naprawdę proste i przyjemne.

 

 

 

3. Franchising

Od 1998 roku Ulla Popken udziela licencji franchisingowych. Nie wliczając krajów Beneluksu, Szwajcarii i Austrii, wszystkie zagraniczne sklepy Ulli Popken prowadzone są przez prywatnych przedsiębiorców. Współpraca zawiązana została m. in. z przedsiębiorcami z Grecji, Rumunii, Kuwejtu, Kataru i Polski. W krajach tych marka "Ulla Popken" już dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Jeśli jesteś zainteresowany informacjami dotyczącymi możliwości nawiązania współpracy w ramach franchisingu wyslij e-mail: franchising@popken.de.

 

 

4. Internet

Skorzystaj z internetu: Pod adresem www.ullapopken.pl znajdziesz fantastyczną i zawsze aktualną modę wraz z natychmiastową informacją o możliwości dostawy! Poza tym, w naszych filiach dostępny jest także dalszy wybór aktykułów, które nie są oferowane w katalogach. Z przyjemnością czekamy na Twoja wizytę!