Formy płatności

W Ulla Popken Verwaltungs GmbH Sp.k. honorujemy następujące formy płatności.


Płatność za pobraniem

Wysyłka towaru za pobraniem jest usługą, od której przewoźnik pobiera opłatę za zakupione towary przy odbiorze przesyłki.


Płatność kartą kredytową

Akceptujemy karty kredytowe Visa oraz MasterCard. Przy dokonywaniu zapłaty kartą kredytową niezbędne jest podanie przez Klienta natępuących danych: rodzaju karty kredytowej, numeru karty kredytowej, kodu bezpieczenstwa (CVV/CVC) oraz daty ważności karty. Należna nam kwota zostanie pobrana z konta Klienta dopiero w momencie realizacji zamówienia. W przypadku zwrotu towaru uiszczona zapłata zostanie przekazana instytucji kredytowej w dniu otrzymania przesyłki zwrotnej przez firme Ulla Popken. Przy składaniu zamówienia przez internet wszystkie poufne informacje, w tym dane osobowe i dane kart kredytowych przesyłane są bezpiecznym połączeniem przy wykorzystaniu 128 bitowego protokołu SSL.


Bony rabatowe

Rabaty na bony są zależne od minimalnego obrotu zwrotów. Wykorzystanie rabatów na bony jest wycofywane później, jeśli minimalny obrót zwrotów (zwrotna wysyłka artykułów) nie zostanie osiągnięty. Rabat na bony można wykorzystać tylko raz a ważność danej akcji jest dokładnie zdefiniowana. Rabaty na bony obowiązują także w przypadku artykułów o obniżonych cenach, tylko dla dostępnych towarów i nie można ich łączyć z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi. Późniejsze zaliczenie rabatu oraz wypłata gotówkowa lub księgowanie na koncie nie są możliwe. Rabaty na bony nie obowiązują w przypadku zakupu bonów prezentowych.