zamknij

Image Map Image Map

Jaka moda kąpielowa jest odpowiednia dla mnie?

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią modę kąpielową do Twojej sylwetki. Każdy strój kąpielowy jest zaprojektowany przez naszych projektantów, tak aby nie tylko ukryć „problematyczne strefy” ale także Twoje zalety korzystnie się ukazały.


Na co powinno się zwracać przy kupnie mody kąpielowej?

Ogólnie wybór mody kąpielowej powinien być uzależniony jest od „stref problematycznych”. Uderzające wzory oraz kształty pomogą zarówno w ukryciu jak i w ukazaniu Twoich zalet. Wybór mody kąpielowej, która Ci odpowiada, jest mocno uzależniona od sylwetki ciała. Podajemy kilka wskazówek, na co powinno się zwracać uwagę:

Mały brzuszek

Istnieją różne możliwości aby ukryć mały brzuszek. Subtelne kolory, duże nadruki ale także odpowiednie kroje odwracają uwagę od własnej „ strefy problematycznej”. Optymalne są tankini z subtelnymi kolorami majtek oraz stroje kąpielowe ze sprytnym drapirowaniem a także kolorowe, duże wzory. Nawet bikini z wysoko wyciętymi majtkami może sprawić, że wygląda się dużo szczuplej.

 


Okrągłe biodra

Pierwsza zasada to: Wzrok przekierować na górną część ciała! Duże wzory oraz ozdoby powyżej bioder są bardzo korzystne. Ale także sukienki kąpielowe wyczarują wspaniałą sylwetkę. Majtki powinny być bardzo niepozorne. Mała wskazówka: Pareo albo chusta przewiązana przez biodra sprawi, że sylwetka optycznie jest szczuplejsza.


Duży biust

Wyściełane miseczki, pas podtrzymujący biust oraz szersze ramiączka optymalnie kształtują piersi a jednocześnie odciążają ramiona. Poprzez wzory oraz ozdoby dekolt przyciągnie każdy wzrok.Image Map
Wybór:
    Ten przedział cenowy nie dał żadnych wyników.
    od do

    ^